SMK-610 Alman Ahşap 4 Motorlu ve Asansörlü Kiralık Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Kiralama, SMK-610 hizmetimizdeki tek ithal Alman malı ürün olup, ahşap dekoratif görüntüsü ile öne çıkmaktadır. Baş & ayak kaldırıp indirme, asansör ve trendelenburg hareketlerini yapmaktadır. Hasta karyolası, sıvı tutucu kılıflı şilte, alez (çarşaf) hediyesi ve serum askı aparatı ile takım olarak teslim edilmektedir. Kullanım süresi boyunca imalat ve montaj hatalarına karşı garantilidir. İstanbul içi siparişlerinizin 4 saat içinde evinize kurulumunu tamamlıyoruz.

SMK-610 Alman Ahşap 4 Motorlu ve Asansörlü Kiralık Hasta Yatağı

Kiralık Hasta karyolası, sıvı geçirmez kılıflı hasta yatağı, serum askı apartı ve koruyucu örtü set halinde evinize teslim edilir…

ÜRÜN KODU

: SMK-610

STOK DURUMU

: STOKDA VAR

SMK-610 ALMAN AHŞAP 4 MOTORLU ASANSÖRLÜ KİRALIK HASTA YATAĞI ÖZELLİKLERİ

  • Baş, ayak kaldırıp indirme, asansör ile yükselip, alçalma ilavaten trendelenburg dediğimiz yarım koltuk pozisyonu alabilme özelliği olan alman malı ithal bir hasta yatağıdır. Bu model mobilya görüntüsü ile hasta yatağından çok mobilya yatak gibi görünmektedir. Ev tipi hasta yatakları arasında en çok satılan ve kiralanan üründür.

    Dört adet alman malı piston motorları ve kumandası ile kullanımı son derece rahat olan bu hasta yatağının 180 kiloya kadar taşıma gücü vardır. İthal alman malı asansörlü hasta yatağı kiralama ürünümüz olan mobilya görünümlü bu ürün için kiralama fiyatı otuz gün üzerinden hesaplanır. Hasta karyolasının dış ölçüsü 100cm e 215 cm dir. Karyola iç ölçüsü 90 cm e 190 cm dir.Yerden yüksekliği yataksız 40-80 cm arasındadır. Dört tekerde ayrı ayrı kilitlenebilir ve 360 derece dönebilir.

TEKNİK BİLGİLER

Hasta Karyolası / Yatağı İç Ölçüsü

En : 90 cm
Boy : 190 cm
Yükseklik : 12 cm
Hasta Karyolası / Kasa Dış Ölçüsü
En : 100 cm
Boy : 213 cm
Yükseklik : 41 cm
Sırt Kaldırma Açısı: 80°
Ayak Kaldırma Açısı: 45°
Yükseklik(yataksız): 41cm ile 80cm arası
Trendelenburg Açısı: 0-15

DAHİL HİZMETLER

  • Alman Ahşap Dört motorlu asansörlü,trendelenburglu.
  • 12 cm yüksekliğinde sıvı tutucu kılıflı.
  • Koruyucu örtüsü alez
  • Serum askı çubuğu
  • İstanbul içinde evinize kurulum
  • Kullanımızın bittiği zaman evinizden geri alımı
  • Devam eden ay indirimi

WhatsApp chat