SMK-500 Full ABS 3 Motorlu ve Asansörlü Kiralık Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Kiralama, SMK-500 ürünlerindeki asansörlü, üç motorlu ve dört korumalı bu model bakıcıların en çok tercih ettiği üründür. Yükseklik ayarlaması, sırt ve ayak hareketi sunan hasta karyolası artık hastaneler kadar evlerde de kullanılmaktadır. Hasta karyolası, sıvı tutucu kılıflı şilte, alez(çarşaf) hediyesi ve serum askı aparatı ile teslim edilmektedir. Kullanım boyunca imalat ve montaj hatalarına karşı garantilidir. İstanbul içi siparişlerinizin 4 saat içinde evinize kurulumunu tamamlıyoruz.

SMK-500 Full ABS 3 Motorlu ve Asansörlü Kiralık Hasta Yatağı

Kiralık Hasta karyolası, sıvı geçirmez kılıflı hasta yatağı, serum askı apartı ve koruyucu örtü set halinde evinize teslim edilir…

ÜRÜN KODU

: SMK-500

STOK DURUMU

: STOKDA VAR

SMK-500 FULL ABS 3 MOTORLU ASANSÖRLÜ KİRALIK HASTA YATAĞI ÖZELLİKLERİ

  • Baş ucu,ayak ucu ve yerden yükselip alçalma hareketlerini 3 piston motor a bağlı kumanda ile yapabilirisniz.Hastane tipi hasta yatağı olarak ta bilinen asansörü hasta karyolası özellikle bakıcıların ilk tercihidir.Karyola yükseliği ayarlanarak hasta bakım hizmetlerini büyük ölçüde kolaylaştırır.Dört adet yan korkuluklar,başlık ve ayaklık silinebilir antibakteriyel abs plastiktir.

    120 kiloya kadar taşıma gücü vardır.Asansörlü hasta yatağı kiralama fiyatlarımız kiralalan gün başlangıç sayılarak diğer ayın aynı gününe kadar olan süre için hesaplanır. Hasta karyolasının dış ölçüsü 100cm e 200 cm dir.Karyola iç ölçüsü 90 cm e 190 cm dir.Yerden yüksekliği yataksız 40-80 cm arasıdır..Dört tekerde ayrı ayrı kilitlenebilir ve 360 derece dönebilir.

TEKNİK BİLGİLER

Hasta Karyolası / Yatağı İç Ölçüsü

En : 90 cm
Boy : 190 cm
Yükseklik : 12 cm
Hasta Karyolası / Kasa Dış Ölçüsü
En : 105 cm
Boy : 205 cm
Yükseklik : 41 cm
Sırt Kaldırma Açısı: 87°
Ayak Kaldırma Açısı: 45°
Yükseklik (Yataksız): 41cm ile 83cm arası

DAHİL HİZMETLER

  • Üç motorlu full abs asansörlü hasta karyolası
  • 12 cm yüksekliğinde sıvı tutucu kılıflı
  • Koruyucu örtüsü alez
  • Serum askı çubuğu
  • İstanbul içinde evinize kurulum
  • Kullanımızın bittiği zaman evinizden geri alımı
  • Devam eden ay indirimi

WhatsApp chat