SMK-600 Full ABS 4 Motorlu ve Asansörlü Kiralık Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Kiralama, SMK-600 işlemlerindeki en kapasiteli bu model hem 170 kilo taşıma kapasiteli hem de sırt, ayak, yükselip, alçalma hareketlerine ilaveten yarım koltuk dediğimiz çapraz kalkma özelliğini de sahiptir. Hasta karyolası, sıvı tutucu kılıflı şilte, alez (çarşaf) hediyesi ve serum askı aparatı ile takım olarak teslim edilmektedir. Kullanım süresi boyunca imalat ve montaj hatalarına karşı garantilidir. İstanbul içi siparişlerinizin 4 saat içinde evinize kurulumunu tamamlıyoruz.

SMK-600 Full ABS 4 Motorlu ve Asansörlü Kiralık Hasta Yatağı

Hasta karyolası, sıvı geçirmez kılıflı hasta yatağı, serum askı apartı ve koruyucu örtü set halinde evinize teslim edilir…

ÜRÜN KODU

: SMK-600

STOK DURUMU

: STOKDA VAR

SMK-600 FULL ABS 4 MOTORLU ASANSÖRLÜ KİRALIK HASTA YATAĞI ÖZELLİKLERİ

  • Sırt, ayak, yerden yükselip alçalma hareketlerine ilavaten trendelenburg dediğimiz yarım koltuk pozisyonu nuda alabilen bu hasta yatağı kendi kategorisindeki en sağlam en konforlu üründür.Birinci motor baş,ikinci motor ayak kaldırıp indirmesini sağlarken geri kalan iki motorda asansör özelliğini yapar.Güçlü,sessiz motor yapısı ve kullanım kolaylığı ile hasta bakımını kolaylaştır.Fizik tedavi uzmanlarının öncelikli tercihi olup 180 kikoya kadar taşıma gücü vardır.

    Dört adet yan korkuluklar,başlık ve ayaklık silinebilir antibakteriyel abs plastiktir.Dört motorlu en iyi hasta yatağı kiralama ürünümüz olan bu hasta yatağı fiyat olarak en pahalı olandır. Aylık olarak ücretlendirilen hasta yatağı kiralama servisimiz deki en kaliteli modeldir.Hasta karyolasının dış ölçüsü 100cm e 205 cm dir.Karyola iç ölçüsü 95 cm e 195 cm dir.Yerden yüksekliği yataksız 40-80 cm arasıdır..Dört tekerde ayrı ayrı kilitlenebilir ve 360 derece dönebilir.

TEKNİK BİLGİLER

Hasta Karyolası / Yatağı İç Ölçüsü

En : 95 cm
Boy : 195 cm
Yükseklik : 12 cm
Hasta Karyolası / Kasa Dış Ölçüsü
En : 105 cm
Boy : 205 cm
Yükseklik : 41 cm
Sırt Kaldırma Açısı: 87°
Ayak Kaldırma Açısı: 45°
Yükseklik(yataksız): 41cm ile 83cm arası
Trendelenburg Açısı: 0-15

DAHİL HİZMETLER

  • Dört motorlu full abs asansörlü, trendelen.
  • 12 cm yüksekliğinde sıvı tutucu kılıflı.
  • Koruyucu örtüsü alez
  • Serum askı çubuğu
  • İstanbul içinde evinize kurulum
  • Kullanımızın bittiği zaman evinizden geri alımı
  • Devam eden ay indirimi

WhatsApp chat