Şifa Hasta Yatakları

2013 yılında hasta yatakları imalatı ile başladığımız iş hayatımıza her geçen gün tecrübemizi arttırarak devam etmekteyiz. Medikal sektöründe müşterilerimizin tamamının hasta ve hasta yakını olduğu bilincini hiçbir zaman unutmadan ve müşteri memnuyetinden ödün vermeden satışını yaptığımız ürünlerin 24 aya kadar garantisini ve teknik servis hizmetini vermekteyiz. Tek işimizin hasta yatakları olduğu biliyor ve buna göre planlamamarımızı yapıyoruz.

Aynı yıl başlattığımız hasta yatağı kiralama hizmeti ile İstanbul il sınırlarında olan tüm müşterilerimizin evlerine seçmiş oldukları hasta yataklarının kurulumunu aynı gün içersinde yapmaktayız. İhtiyaca göre aylık olarak sunduğumuz bu hizmette hasta karyolası, hasta yatağı, koruyucu örtü dediğimiz alez ve serum askı aparatı set halinde verilmektedir. İlave olarak havalı yatak ,yemek masası ve tekerlekli sandalye ürünlerimizde bulunmaktadır.

2015 yılında Alman ahşap dört motorlu(asansörlü) hasta yataklarınının ithalatı ile hasta yatağı modellerimize Avrupa malı ithal ürünler ile destek verdik. Kendi iş kolumuzda imalatçı olmamıza rağmen müşteri taleplerine en iyi çözümleri bulmak için destek almaktan hiç kaçınmadık. Bizim için doğru olan hastaların ihtiyacına göre hareket etmek ve ihtiyaçlara en doğru cevapları verebilmektir. Aynı düşünce ile havalı yatak,yani bası yarası engelleyici motorlu boru tipi yataklar içinde çalışmalarımız devam etmektedir.

Uzmanlık alanımız olan hasta yatakları sektöründe her hastaya göre ürün temin edebilmek için ürün çeşitliliğimizi arttırma ve mevcut ürünlerimizi geliştirme faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bunun sebebi 50 kilo bir hasta ile 150 kilo bir hasta yada yatağa bağlı hale gelmiş bir hasta ile ayağı kırılmış bir hastanın aynı yatakları kullanmasını beklememektir. Hasta yataklarının her hasta için ihtiyaca göre kaliteli ve ekonomik olabilmesini sağlayabilmenin ancak ürünlerin çeşitliliğini arttırarak olabileceğinin farkındayız.

İstanbul merkezli bir firma olarak hasta yatakları bizim işimiz diyebilmemizin sebepleri vermiş olduğumuz hasta yatağı kiralama ,hasta yatağı satış, hasta yatağı imalatı hizmetleridir. Sizin de bu konularda herhangi bir talebiniz olur ise satış & tanıtım elemanlarımızın bir telefon kadar yakınınızda olduğunu lütfen unutmayınız. İsterseniz telefon veya email ile isterseniz mağazamızı ziyaret ederek satış öncesi veya sonrası bize her zaman ulaşabilirsiniz. Hasta yatakları alımında hasta kadar hasta bakıcının da tercihlerini gözardı etmemeniz gerektiğini tavsiye eder sağlıklı günler dileriz.

 • 2013

  Hasta Yatağı imalatı ile medikal sektörüne giriş yaptık.Hasta yataklarının sağlık kurumları kadar evde bakım içinde ne kadar önemli olduğununun farkına vararak Ev tipi hasta yatağı modellerini çeşitlendirmeye başladık.

 • 2014

  Kısa süreli kullanımlar için hasta yatağı kiralama servisimizi faaliyete geçirdik. İstandul da aylık olarak evlere hasta karyolası ve hasta yatağı kiralamaya başladık. Havalı yatakları ise hasta karyolası kiralayan müşterilerimize opsiyonel olarak sunduk.

 • 2015

  Hasta Yatağı imalatı işimize, gelen talepler doğrultusunda ev tipi, alman malı, ahşap, asansörlü hasta yatakları ithalatı yaparak katkı sağladık. Dört motorlu, hareketli ve özel tutma kolu olan bu hasta karyolaları ilk ithalatımız oldu.

 • 2016

  Hasta Yatağı Şişli-Perpa mağazamız açıldı. İstanbul Avrupa yakası hasta yatağı sevkiyatlarımızın tamamını tek noktadan yapmaya başladık.Bu sayede hasta yataklarını dört saat içersinde adrese kurabilecek durumua geldik.

 • 2017

  Şifa hasta yatakları olarak iki motorlu, üç motorlu, dört motorlu hasta karyolası, hasta yatağı,havalı yatak imalatı, ithalatı, ihracatı, perakende satışı ve kiralaması yapan bir firma olduk. Bu sayede de hasta yatağı denilince öncelikli tercih edilen bir kurum olarak yolumuza devam ediyoruz.