Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları, il bazında değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi tamamen nakliye, kargo masraflarından kaynaklanmaktadır. Firmamızın merkezi İstanbul olup kendi il sınırlarımız içinde fiyatlarımız değişmemektedir. Hasta karyolası, üzerindeki yatak ve serum askılı ile takım halinde satışa sunulmaktadır. Seçilen modeller de şehirler arası teslimat olacak ise ürün kurulu bir şekilde paketlenir. Kargo firmasına teslim edilerek size takip ve varış bilgileri bildirilmektedir. Kargo fişi de on-line olarak resim halinde gönderilir. Varış bilgileri ise alıcı tarafından takip edilir ve ürün tesliminde telefon ile destek sağlanır.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları, internet sitemizde yazmamaktadır. Bunun sebebi konu medikal ürünlerin e-ticaret veya fiyatlı olarak satış ve tanıtımının yapılmasına izin verilmemesidir. Bu yüzden fiyat, teslimat konusunda telefon ile görüşmemiz gerekiyor. Bu sayede doğru ürün seçimi konusunda da size uzman ekibimiz yardımcı olacaktır. Hastanın kilosu, hareket kabiliyeti ve tahmini kullanım süresi gibi bilgiler ile fiyat karşılaştırması yapmak daha mantıklıdır. Hafta içi sabah 09.00 ile 18.00 arası bu hizmeti alabilirsiniz. Gerek telefon gerek whatsapp yada e-mail ile iletişim kurabilirsiniz.

Hasta Yatağı 

Hasta Yatağı Fiyatları, belirlenirken en önemli etken motor sayısıdır. Firmamızda iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu hasta karyolası çeşitleri bulunmaktadır. Farklı korkuluk ve başlık tipleri ile de en kullanışlı ürünü seçebilirsiniz. Tabi ki motor kalitesi, garantisi ve koruma bariyerlerinin sağlamlığı bu konuda önemlidir. Tekerlerinin kilit sistemi ve malzemesi dahi fiyata etki eden unsurlardandır. Son olarak karyola üzerindeki yataklarımız da üç çeşit olup kumaş, sıvı tutucu kılıflı ve visko olarak alternatif sunabilmekteyiz. Ayrıca havalı yatak kullanımı içinde ince 5 cm lik döşeklerimiz vardır.

Şifa Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Fiyatları, için en ekonomik ve en pahalı olarak bir söylem yapmak doğru olacaktır. Gerekirse en ucuz hasta karyolası, demir aksamlı üzerinde hastane mobilyası kullanılmayan modellerdir. En pahalı modeller ise Alman malı ahşap dört motorlu hasta yataklarıdır. Hem ithal olması hem de orijinal mobilya görünümlü olması ev tipi hasta yatakları arasında bu ürünü en iyi karyola yapmaktadır. Aslında bu konuda ihtiyaca en uygun yatak en iyi yataktır demek daha doğrudur. Bu yüzden doğru karar vermenize yardımcı olabilmek adına telefonunuza beklediğimizi belirtmek isteriz.