Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler, ilinde üretim imkânı ile satan firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimli çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Bunun dışında biz sadece satmakla kalmıyor aynı zamanda müşteri ile karşılıklı mutabakata varıp vermiyoruz. Sadece hastaneler için değil, aynı zamanda tıbbi merkezler için değil, evdeki hastalar için de satış ve kiralama hizmetlerimiz var.

Fiyatlarımız her bütçeye uygundur, fiyatlarımız imal etmek ve satmak için uygundur. Bu müşterilerimize bir avantaj sağlar. Ürettiğimiz hasta kafesleri hakkında kurumsal web sitemizden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu hariç; +90 212 210 30 34, +90 533 433 24 50 7 gün 24 saat bizi arayarak istediğiniz bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz, Şişli’deki Pera Ticaret’teki Show Room’a gelebilir ve ürünlerimizi müşteri temsilcilerimiz ve gurusu ile yüz yüze görmüş ekibimizle birlikte görebilir ve mülkleri kendiniz test edebilirsiniz.

Bunun dışında satın almak ya da yaptırmak için hasta bir yatak kiralamak isteyip istemediğiniz konusunda karar veremezsiniz. Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler, bu bağlamda, müşterilerimize yardımcı olmak için aşağıdaki bilgileri sunuyoruz: 6 ay veya daha kısa süre hastanede kalma ihtiyacı olan hastaların kira süresi 6 ay veya daha fazla olan, ekonomik açıdan daha elverişli bir hasta yatağı satın almak en iyisidir. Bahçelievler’de aynı gün müşterilerimize teslim ve montaj yapıyoruz.

Bahçelievler Hasta Yatağı Kiralama

Hiç kuşkusuz, insanların en zor dönemlerinin hasta olduğu dönemlerdir. Hastalık, küçük bir bulaşıcı hastalık olsa bile, insanlar için tolere edilmesi zor olabilir. Ne yazık ki, sağlık sorunları grip olarak her zaman kolay tolere edilememektedir. Bazen insanlar yaşlılık nedeniyle ve bazen farklı kazalar veya hastalıklar yüzünden felç olurlar ve yatağa yapışabilirler. Bu durumlarda, hasta yatağı hastanın ve bakıcının rahatlığı için tasarlanmıştır.

Bahçelievler Hasta Yatağı Kiralama, Günümüzde birçok hasta yatak modelleri bulunmaktadır. Hastanın beşiği iş türüne, motor boyutuna, motor gücüne ve farklı özelliklere göre sınıflandırılabilir. Hasta yatakları öncelikli olarak ona bakmak zorunda kalan hasta bakıcıya hasta konforu ve kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır. Günümüz hasta yatakları, başlangıçta tasarlanan hasta yataklarından çok daha yüksek seviyelerde gelişmiştir. Tasarımlar daha sofistike hale geldiğinde, hasta yataklarında rahatlık arttı, kullanım kolaylığı ve tüketilen enerji tasarrufu sağlandı. Enerji arzı da geliştirilmiş ve çeşitli söz konusu olan durumlar için farklı yöntemler geliştirilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

HASTA YATAĞI KİRALAMA

SMK-250

ELEKTRİKLİ EKONOMİK

SMK-300

ABS 2 Motorlu Kiralık

SMK-350

Full ABS 2 Motorlu

SMK-500

Full ABS 3 Motorlu

SMK-600

Full ABS 4 Motorlu

SMK-610

Alman Ahşap 4 Motorlu

SET-1

Ekonomik Yatan

SET-2

Kiralık Full ABS Yatan

SET-3

Kiralık Asansörlü Yatan

HTL-620

Hasta Taşıma Lifti

TSK-60

Tekerlekli Sandalye

YMK-50

Hasta Yemek Masası