Hasta Yatağı kiralama Hizmeti

0
6212

Hasta Yatağı Kiralama hizmeti firmamız Şifa hasta yatakları tarafından dört yıldır İstanbul ili sınırları içersinde yapılmaktadır.Müşterilerimizin talebi doğrultusunda hasta karyolası,sıvı geçirmez hasta yatağı,koruycu örtüsü ve serum askısı olarak set halinde sunduğumuz bu hizmete ihtiyaç olması durumunda havalı yatak ve hasta yemek masası da eklemekteyiz.Adresinize servis ekibimiz tarafından kurulan ve kolay kullanım talimatları anlatılan hasta yatakları,bir ayın sonunda yada sizin belirlediğiniz tarihte yine servis ekibimiz tarafından evinizden alınmaktadır.

Hasta yatağı kiralama fiyatları aylık olarak hesaplanmaktadır.Yani bir gün ile bir ay kullanım süresi için alınan ücret aynıdır.

Hasta Yatağı Kiralama

Bunun asıl sebebi evinize kurulum ve geri alım ücretleri ile dezenjekte ve alez hediyesinin tüm müşterilerimize ücretsiz olarak verilmesidir.Ama devam eden aylar için indirim uygulamamız vardır.

Hasta yatağı kiralamaya karar verdiğiniz zaman İstanbul da dört saatlik bir zaman diliminde adresinize gelip kurulumu yapıyoruz. Ödemeyi de kapıda alıyoruz.Tabi ki kiralayacağınız ürünü seçmek için yada hangi hasta yatağının size daha uygun olduğu konusunda bilgi almak için bizi her zaman arayabilir yada mağazamıza gelebilirsiniz.Hasta yatağı kiralama,hasta yatağı satış ve havalı yatak satış ile kiralama hizmeti dışında farklı bir ürün grubumuz yoktur.Bildiğimiz işin en iyisini yapmak için bu sektördeyiz ve siz değerli müşterilerimize hasta yatakları konusunda her türlü desteği vermek bizim asli görevimizdir.

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here