HASTA YATAĞI KİRALAMA

İstanbul'da Verilen Bu Hizmette Evinize Kurulumu ve Geri Alımı Dahildir.

SMK-250

SMK-300

SMK-350

SMK-500

SMK-600

SMK-610

SET-1

SET-2

SET-3

HTL-620

YMK-50

TSK-60

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama, kısa süreli yatak ihtiyacı olan hastaların talebini karşılamak için firmamız tarafından sunulan bu hizmet hızla yayılmaktadır. Evde hasta bakımı için kullanılan bu ürünler özellikle bakıcılar için vazgeçilmez birer yardımcıdır. Ameliyat sonrası iyileşme sürecine giren hastalar veya kol, bacak kırıkları gibi tıbbı müdahale sonrası ve evde istirahate geçen hasta veya yaşlılarımız için yapmış olduğumuz bu servis aylık olarak ücretlendirilmektedir. Tek bir telefon ile aynı gün içerisinde evinizde kurulumu yapılan hasta yatakları için şimdilik sadece İstanbul da oturan müşterilerimiz yararlanabilmektedir.

Kiralık Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Kiralama fiyat ve servis bilgisi için satış tanıtım elemanlarımız sizlerden telefon beklemektedir. Hasta Karyolası, üzerindeki sıvı tutucu kılıflı şiltesi(yatağı),bir adet koruyucu örtü yani lastikli çarşaf (alez) hediyeniz ile serum askı aparatınız tam takım halinde evinize servis ekibimiz tarafından kurulmakta ve kullanımı bittikten sonra yine odanızdan geri alınmaktadır. İki motorlu yani sırt ve ayak hareketli ya da üç veya dört motorlu yani asansörlü hasta karyolalarımızdan istediğinizi seçebilir ve kurulum saatinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Karyolanızın hastanelerdeki gibi yukarı ve aşağı hareketli olmasını mutlaka asansörlü hasta yataklarını incelemeniz gerekmektedir.

Kiralık Hasta Yatakları

Kiralık hasta yatakları tamamen kendi imalatımız olup hepsi motorlu ve kumandalıdır. Bu sayede tek bir tuş ile karyola hareketlerini ayarlayabilirsiniz. Uzun süre hareketsiz yatması gereken hastalarımız için havalı yatak kiralama hizmetimiz de vardır. Yani seçmiş olduğunuz hasta karyolasının üzerine havalı yatak ta ilave yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde olası bası yarası oluşumunun da önüne geçebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin dezenfekte işlemleri yapılmakta olup evinize gelen yataklar tamamen yeni, sıfır ürün gibi gözükmektedir. Aylık kira ödemeleri, teslimat yapılınca yani evde kurulumu tamamlandıktan sonra alınmaktadır. Ayni şekilde kiralama süresince tüm yataklarımız imalat ve montaj hatalarına karşı garanti kapsamındadır. Odanıza kurulumu ve geri alımı sırasında çıkabilecek bir sorunda da tüm sorumluluk firmamıza aittir.

Şifa Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları İstanbul 30 gün olarak yani aylık hesaplanmaktadır. Bir günlük kullanım ile aylık kullanım ücreti aynıdır. Bunun sebebi eve kurulum nakliyesi, geri alım nakliyesi, koruyucu örtü hediyesi ve dezenfekte işlemlerinin bir günlük kullanım için de on beş günlük kullanım içinde yapılıyor olmasındandır. Havalı yatak talep edilmesi durumunda fiyatı ayrıca hesaplanmaktadır. Devam eden aylarda ise ufak ta olsa bir indirim yapılmakta olup hasta yatağı kiralama ile satın alma arasında bir karşılaştırma yapılacak ise bu süre altı aydır. Altı ay üzeri kiralama yapmak ürünün satış fiyatına denk geleceği için bu durumlarda satın almak daha mantıklı olacaktır. Ayrıca İstanbul dışı illerimizden gelen talepleri şuan için karşılayamamaktayız.

WhatsApp chat