Hasta Yatağı Nasıl Kullanılır

0
13

Hasta yatağı siparişlerinizin ardından sizlere en kısa süre içerisinde hasta yatağınız teslim edilir. Bu süre İstanbul için maksimum 24 saatle sınırlıdır ki daha hızlı teslimat gerçekleştirilmesi mümkündür. Hasta yatağının sizlere teslim edilmesi süreci boyunca alanında uzman bir ekip görevlendirilir ve hasta yatağının konumlandırılacağı kısma kadar gerekli taşıma, montajlama işlemlerini gerçekleştirir. Hasta yatağının hazır olmasının ardından hasta yakınlarına yatağın özellerini anlatır ve uygulamalı olarak gösterir.

Hasta yakınlarının özelliklerle ilgili sorduğu sorulara net cevaplar vererek akıllarda soru işareti kalmasının önüne geçer. Ardından hasta yatağının kullanımı ile ilgili detaylara geçilir ve hangi durumlarda nasıl kullanılması gerektiğinden bahsedilir.

Son aşamada ise hasta yatağının sahip olduğu özelliklere göre, çeşitli parçalara ayrılması, parçaların yerine takılması gibi aparatlar bulunuyorsa onların tanıtımı gerçekleştirilir ve alanında uzman ekip başka soru olmaması koşuluyla teslimatı gerçekleştirerek ortamdan ayrılır.

Firmamızın kalite standartları gereği müşterilerimize sağladığımız destek devam etmektedir. Gerekli iletişim numaralarımız teslimat esnasında sizlere bırakılarak herhangi bir soru veya sorun karşısında firma ile iletişime geçmeniz sağlanmaktadır.

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here