Hasta Yatağı Siparişi Vermek

0
3242

Hasta Yatağına ihtiyaç duyduğunuz anda firmamız ile iletişime geçerek hasta yatağı siparişi verebilirsiniz. Hasta yatağı siparişlerinizi hastanın tedavi sürecine göre satın alma veya kiralama yöntemi ile belirleyebilirsiniz. Firma olarak hasta yatağı ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermeye çaba gösterdiğimizden şüpheniz olmasın.

İstanbul içerisindeki hasta yatağı taleplerinize aynı gün içerisinde cevap vererek, hasta yatağının teslimatını sağlamaktayız. Hasta yatağı talebinizi aldığımız andan itibaren, lojistik birimimize adresinizi ve talep ettiğiniz özellikteki yatağın kod numarasını bildirmekteyiz. Lojistik ekibimiz alanında uzman kadrosu ile, talebinizi gerçekleştirmek üzere özel olarak hazırlanan nakliye aracına hasta yatağını yükleyerek adresinize doğru yola çıkar. Kısa sürede adresinize ulaşan ekibimiz, hasta yatağının taşınması ve oda içerisindeki kurulumu gerçekleştirir. Kurulum işleminin tamamlanması ile birlikte, yatağın özelliklerinin tamamının nasıl kullanılacağını uygulamalı olarak tanıtır ve teslimat işlemini tamamlar. Tüm bu sürecin tamamlanması İstanbul içerisinde ortalama 2 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

Hasta yatağı siparişi vermek veya hasta yatağı ile ilgili bilgi almak için, sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımızı arayabilir, mail atabilir veya WhatsApp üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. İstanbul dışı hasta yatağı siparişleriniz için; anlaşmalı kargo firmaları ile adresinize gönderilmek üzere hasta yatağı siparişi verebilirsiniz. Aynı gün içerisinde hasta yatağınız ilgili kargo firmasına teslim edilerek adresinize ulaşmak üzere yola çıkacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here