Hasta Yatağı ve Kullanılabilecek Aparatlar

0
8749

Hasta Yatakları hastanın tedavi sürecini kolaylaştırmak için birçok aparata uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Kullanılacak aparatlar için hazırlanmış olan sistemler tedavi sürecinin aksamasının önüne geçmektedir. Hasta yatağı kullanan hastaların yaygın olarak serum tedavisi gördüğü düşünülürse, serum askılığı yani serumluk hasta yatağına kolayca uyum sağlayabilmelidir. Firmamız bünyesindeki tüm hasta yatağı ürünlerinde 4 adet serumluk kısmı bulunmaktadır. Hastanın serum ihtiyacını kolayca karşılayabilmesi adına böyle bir detay düşünülmüştür. Ayrıca serum askısı hasta yatağı ile birlikte sunulan aparatlar arasında yer almaktadır.

Hasta yatağı korkulukları aparat olarak görünmese de, katlanabilir yapısı sayesinde işlerinizi kolaylaştırmak adına hazırlanmıştır. İster açık bir şekilde konumlandırabilirken, dilerseniz de kapalı hale dönüştürebilirsiniz. Hasta yatağı aparatları arasında hastanın iğneleri, bezleri, tansiyon aleti gibi aparatları muhafaza edebileceğiniz kısımlar bulunabilir. Ya da dilerseniz bunları muhafaza etmek için aparat talep edebilirsiniz.

Ekstra olarak kullanılabilecek olan ve mevcut donanımlarda bulunmayan bir diğer aparat ise hasta ayağa kalkma aparatıdır. Hastanın tek başına yataktan kalkabilmesine yardımcı olabilecek bu aparat ile hasta tek başına yataktan kalkarak yere inebilir.

Mevcut donanımlar arasında yer almayan fakat isteğe bağlı olarak eklenebilecek donanım olan hasta zili talebiniz doğrultusunda donanım listesine eklenebilir. Bir aparat yardımıyla hasta yatağından kalkmadan zile basabilir ve kendisiyle ilgilenilmesini isteyebilir. Parmak yardımıyla kolayca kullanılabilen çağrı zili hastanın taleplerine doğru zamanda karşılık verebilmek adına önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here