HASTA YATAĞI

Motorlu ve Kumandalı, Hasta Yatakları

SM-1000

SM-1300

SM-1750

SM-2600

SM-3000

SM-3600

SET-1

SET-2

SET-3

SLT-200

SLT-300

SLT-500

Hasta Yatağı, medikal ürünler arasında detaylı araştırma yapılarak alınması gereken ürün grubudur. Uzun süre yatmak zorunda olan ya da yatalak hastalar için üst seviye konforlu olanları tercih edilmelidir. Belli bir zaman sonrasında hasta için risk olacak tüm unsurların giderildiği modellere rağbet gösterilmektedir. Kaliteli, dayanıklı ve son derece teknolojik niteliklere sahip seçimler, her zaman güvenilir olmaktadır. Hastalarınızı rahatsız edici pek çok durumun giderildiği ve yeni nesil çözümlerle desteklendiği yatakları almak olanaksız değildir. Bu sektörde her geçen gün yerini sağlamlaştıran ve öncü olmanın kriterlerini bilen firmamız, sizlere bol alternatifli ürünler sunmakta ve bütçenize hitap eden alışverişi yapmanıza olanak tanımaktadır.

Hasta Yatağı Fiyat

Hasta yatağı fiyat listeleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu tip karyolalar için fiyatların neye göre değişkenlik gösterdiğinden bahsetmek isteriz. Yatakların sahip olduğu üretim malzemesi, kullanılan diğer yan etkenler ücreti etkilemektedir. Örneğin ABS özelliğine sahip, elektrikli, farklı kademelere ayarlanabilen, baş, gövde ve ayak kısımları değişik pozisyonlara erişebilen yataklar bulunmaktadır. Anti bakteriyel boya ile kaplanmış veya ahşap bir hasta yatağı da fiyatların değişmesi anlamına gelebilir. Satın almanın yanı sıra uzun dönemli kullanım için kiralama yöntemleri de tercih edilmektedir. Ancak sürekli kullanım gerektiren hastalıklarda satın alınması daha kazançlı çıkmak demektir. Güncel fiyatlar 1500TL ile 5500TL arasında olup, şirketimizle iletişime geçerek destek talep etmeniz yeterlidir.

Hasta Yatağı Yapımı

Hasta yatağı yapımı özen gösterilmesi zaruri olan süreçtir. Çünkü pek çok testten başarıyla geçmesi gereklidir. Göz önünde bulundurulan ilk kıstas hastanın fiziksel anlamda kendisini iyi hissetmesidir. Her seviye ve pozisyonda bu konforun korunması da önemli kriterdir. Alanında uzman ve profesyonel kişilerin üzerinde çalışıp tasarlaması en doğru sonuçlara ulaşılmasında gereklidir. Bu nedenle şirket olarak yapım sürecinin tamamen işinin erbabı bireylere teslim etmekteyiz. Yan korkuluklarının bulunduğu, tekerlek kısımlarının 360 derece dönebilen ve kilitlenebilir olduğu, her dört bir yanına serum asılabilen askıların uygulandığı, eksiksiz bir hasta yatağı yapımına imza attığımızı da garanti edebiliriz. Olası düşmeleri engellerin tüm detaylarla da bu süreci pekiştirdiğimizi özenle belirtmek isteriz.

Hasta Yatağı Satın Al

Hasta yatağı satın al ihtiyaçlarınız olduğunda Türkiye genelinde güvenilir, garantili ve daima % 100 memnun kalacağınız alışverişi yapmak istemeniz son derece doğaldır. Bu yönde sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak tek yer biz olacağız. Hepsi en ileri teknolojik yeniliklerle donatılmış, oldukça ekonomik ve maddi anlamda bütçenizi zor durumda bırakmayan yatakları temin edebilirsiniz. Yatan hastalar için komple bir yatak setine en cazip ücretleri de ödeyebileceksiniz. Hastalarının bakımının daha pratik olması, iyileşmesinin hızlanmasında rol oynayacak yatak çeşitleri sizleri beklemektedir. Site üzerinde göreceğiniz telefon numarası ve e-posta adresimiz üzerinden bize ulaşabilir ve hemen satın almaya dair ilk adımı sorunsuz bir şekilde atabilirsiniz.

WhatsApp chat