Hasta Yatakları Hakkında Temel Bilgiler

0
11753

Hasta Yatakları, Hasta olan kişinin yatması gerektiği durumlarda yatağın rahat olması oldukça önemlidir. Çünkü hastanın yattığı sürece zarfında hem omurgasının hem eklemlerinin hem de cildinin rahat olmasınını sağlaması gerekir. Diğer önemli bir konuda antibakteriyel olmasıdır. İşte tam da bütün bu saydığımız koşulları ve daha fazlasını şifa yatak medikal hasta yatağı sektöründe yılların tecrübesi ile hizmet vermektedir. Şifa yatak medikal hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti dışında imalatını da yapmaktadır. Son teknolojiyi de entegre ettiği hasta yataklarıyla her hastanın konforunu sağlayacak yataklar bulunmaktadır. Kurumsal web sitesi üzerinden hasta yataklarını detaylı inceleyebildiğiniz gibi İstanbul Şişli’deki Showroom’a da gelerek görüp karar verebilirsiniz. Hasta yataklarında birçok model bulunmaktadır. Bunun dışında elektrikli ya da ahşap hasta yatakları her bütçeye uygundur.

İster satın alabilir isterseniz kiralayabilirsiniz..İki motorlu yataklar daha ekonomiktir ve sessiz olduğu gibi dual motor gücü ile tek tuşla kumanda sistemi ile hastanın kolayca başını ya da ayak kısmını hareket etmesini sağlarAyrıa; hastanın sırt kısmını da yani omurgasını rahat bir şekilde vücuda bası yapmadan hareket ettirir. Motorlu yataklar, elektrik kesintisi olduğu durumlarda 9 voltluk pil ile çalışmaktadır. Diğer bir hasta yatağı modeli de alman kalitesinde ahşap yataklardır. Bu yataklar hem de asansörlü olduğundan yatağın alçalmasını, yükselmesini sağladığı gibi yarım koltuk pozisyonu da bulunmaktadır. Bu sürekli yatan hastalar için idealdir. 180 kiloya kadar yatağın taşıma kapasitesi bulunmaktadır.

İstanbul içi hasta yatağı siparişi verildikten 4 saat içinde nakliyesi yapılarak montaj ve kurulumu gerçekleştirilmektedir. Şifa yatak medikal koşulsuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeyerek, satışını yaptığı ürünlerin 24 aya kadar garantisini ve teknik servisini müşterilerine sunmaktadır. Satıştan sonra da müşterilerine herhangi bir sorun olduğunda destek hizmeti sağlamaktadır.

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here