Pozisyon Aldıran Havalı Yatak, yatakta konumlandırma konusunda zorluk çeken ya da bir sonraki hayat için yatağa bağımlı olacak insanlar için tasarlanmıştır. Hava yatağında konumlandırma konusunda. Zorluk çeken ya da hava yatağında bir sonraki yaşam. Kalitesini geçirecek olan kısmen hasta olan hastalar için tasarlanmış bir üründür. SAĞ / ORTA / SOL pozisyonunda, yaklaşık 8 dakika. 20-25 derece arasında kişinin en iyi havalı yatak markası pozisyonu otomatik olarak alıyor. Uzun süreli hastalar için pozisyon alamama ve hareketsizlikten kaynaklanan yatak yaralarının önlenmesi amacıyla üretilen bir hava yatağı türüdür. 10/27 derece aralığında pozisyon alır. Hastayı 8 dakikalığına sol-sol-orta pozisyona getirir. Air Mattress ürünlerinin çevrimiçi satışları artık GoThere! Uygun fiyatlarla hava yastığı modelleri, hava yastığı çeşitleri ve markalar satın alın. Kişiyi otomatik olarak konumlandırmak için konum otomatik olarak yaklaşık 8 dakika sürer; 30 derece. Uyuma yüzeyleri maksimum koruma sağlayan A + B + C sistemi ile çalışır. Hem koruyucu, hem de 4. aşama olan yataktaki yaralarda kullanılır. Yatağın iki yanında.

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak, Hastanelerin kaliteli tıbbi bakım ve güvenli tıbbi ürünler sunmaları çok önemlidir. Bu bağlamda, hasta yatağı, hasta yatakları gibi bazı önemli tıbbi malzemeler gereklidir. Hasta bir yatak sık sık hayat kurtarır. Farklı özelliklere sinaps havalı yatak sahip pek çok hastada yatak takımı türleri ve her türlü tıbbi malzeme bulunur. Hava yatakları, sabit yataklarda olan ve vücuttaki basınç noktalarını. Düzenlemeye yardımcı olan hastalar veya kişiler için özel olarak üretilen tıbbi yataklardır. Belirli bir bölümle temas ve diğer tarafın şişmesinden kaynaklanan değişime. Bağlı olarak hastaya belirli bir süre bakım yapılması konusu haline geldi.

Yataktaki pozisyon zorluğu çeken ya da yatakta bir sonraki yaşam sinaps sns 8000 t1 kalitesini. Geçmek için kısmi yataklara bağımlı olan hastalar için tasarlanmış bir üründür. Sağ / orta / sol konumlarda, kişinin konumunu 7-10 dakika içinde 10-27 derece arasında otomatik olarak alıyor. Enflasyon hortumlarının 2 olduğunu söylüyorsanız, bilinen hava sinaps sns 4000 taşıma pozisyonu değil. En az 4 atlama olmalı. 1. Hava Yatağı FIVE hava girişi. Giriş ve B girişi (Kan Dolaşımı Rölyefi, Hava teması sağlama). D girişi (sağa 10-20-30 derece pozisyon), E girişi (sağa 10-20-30 derece) bulut havalı yatak pozisyonu.

Havalı Yatak

Havalandırma Özellikli Hava Yataklarının Yerleştirilmesi. 1. Hava Yatağı FIVE hava girişi. Bir girdi ve B girişi (Kan Dolaşımı Rahatlaması, Hava teması sağlama), C Girişi (minimum düzeyde akciğer soğutma yapılmasına. İzin vermeyen bir seviyede Hava Üfleme). D girişi (sağa 25 derece konumu), E girişi (25 derece sağa dönülür. Özellik Hava Yatağı 1. Hava Yatağı FIVE hava girişi Bir giriş ve B girişi. (Kan Dolaşımı Rahatlaması, Hava teması sağlama). C Girişi bhy 40 havalı yatak (minimum düzeyde akciğer soğutmasına izin vermeyen bir seviyede. Hava Üfleme), D Giriş (sağda 25 derece) E girişi (sağa 25 derece geçmeyin Konum Hava Şiltesi. Yatak Yaraları ve yatak ağrısı önleme Yatağın. Tüm odanın kapasitesini artırmak ve böylece kaliteyi artırmak için geniş bir hava odası vardır.

Kullanıcı Position Air Mattress bulut havalı yatak bhy 40 pozisyonu, pozisyonu. Uzun süre hastalar için bir tür tırnak örtüsü oluşmasını engellemek. İçin üretilen tellerin alınamaması ve hareketsiz kalması sonucu ortaya çıkmaktadır. Baklavalı Dilimli Hava Yatağı 10/27 derecelik bir konuma yerleştirilmektedir. Eko 3200 Hasta karyolası RS-202 ekonomiktir Yatak altındaki hava ile birlikte. Müşterilerimize gönderilen iki motorlu kontrol ile hasta yatağı. #nova #medical #hastakarolasi. Soğuk yatak. Baklava Dilimlenmiş Hava Yatağı. Pnömatik Rulman havalı yatak fiyatları ankara Pozisyonu Hizalanan Sinapslar.